Kování

Dětské pokoje Liberec používají pro výrobu nábytku kvalitní kování od společností Blum, Grass, Hettich. Jednotlivé typy skříněk jsou osazeny funkčním kováním dle požadovaných vlastností s ohledem na požadavky zákazníka.

Systém výklopů

umožňuje pohybovat čely směrem nahoru, čímž je umožněn volný přístup k prostoru uvnitř horní skříňky. Systém výklopů AVENTOS přesvědčí vysoce komfortní obsluhou: Výklopy se dají snadno otevřít, v každé požadované pozici zastavit, a díky BLUMOTION se zavírají měkce a tiše. Vysoká stabilita, elegantní design a dlouhá životnost jsou další výhody AVENTOS.

Nadhodnoty pro uživatele nábytku:

  • dá se lehce otvírat
  • při otvírání se zastaví v jakékoli pozici
  • zavírá se měkce a tiše, díky BLUMOTION
  • poskytuje dobrý přístup do vnitřku skříňky
  • dlouhá životnost
  • harmonický design

Všestranné sytémy výklopů firmy Blum :


AVENTOS HF
- skládací výklop,dvoudílné čelo se skládá směrem nahoru U AVENTOS HF se dvoudílné čelo při otvírání uprostřed složí. Skládací výklop je ideální pro vyšší horní skříňky s velkými čely, protože na úchytku snadno dosáhnete v každé pozici. U AVENTOS HF jsou možné i různě vysoká čela.AVENTOS HS
- výkyvný výklop, jednodílné čelo se vyklápí nad korpus. S AVENTOS HS se jednodílné čelo naklání přes korpus. Výkyvný výklop je ideální pro velkoplošná, jednodílná čela, a rovněž pro skříňky s věncovými lištami nebo postranicemi.

AVENTOS HL
- zdvihací výklop, jednodílné čelo se paralelně zvedá nahoru.S AVENTOS HL se jednodílné čelo pohybuje paralelně vzhůru. Zdvihací výklop je ideální pro využití ve vysokých skříních a horních skříňkách.


AVENTOS HK - výklop, jednodílné čelo se vyklápí nahoru.U výklopu se jednodílné čelo překlápí nahoru. Hodí se zejména pro výklopy v horních skříňkách s menší výškou výklopu, pro využití ve vysokých skříních, a rovněž nad lednicí. 

AVENTOS HK-S - malý výklop, jednodílné čelo se vyklápí nahoru. Díky AVENTOS HK-S nyní existuje kování na výklopy, vyvinuté z hlediska velikosti a výkonnosti zdvihacího mechanizmu speciálně pro menší výklopy. Rovněž u menšího výklopu máte zaručen vysoký komfort obsluhy.SERVO-DRIVE pro AVENTOS - nová lehkost pro výklopy

Díky elektrickému způsobu otvírání SERVO-DRIVE pro AVENTOS se stává obsluha výklopů mimořádným zážitkem. Zda skládací, výkyvné, zdvihací nebo prosté výklopy - pro zavření stačí zlehka ťuknout na čílko nebo jemně stisknout tlačítko vypínače.


- lehké otvírání ťuknutím na čílko

- komfortní zavírání stiskem tlačítka vypínače
- integrovaná ochrana proti případné kolizi

- integrovaný BLUMOTION zajistí měkké a tiché zavíráníTIP-ON pro AVENTOS HK - jednoduše zlehka ťukněte do výklopu a ten se otevře

Kuchyň, obývací pokoj či koupelna k modernímu designu nábytku dnes už neodmyslitelně patří bezúchytkový nábytek. Snadné a komfortní otvírání bezúchytkových výklopů nyní zajistí náš mechanický způsob otvírání TIP-ON pro AVENTOS HK.

- snadné otvírání lehkým ťuknutím
- poskytuje dobrý přístup do vnitřku skříňky

- dlouhá životnost

- harmonický design

Systémy závěsů

Závěsy spojují dvířka skříňky s korpusem. V závislosti na typu závěsu se dvířka dají otvírat v různě velkém úhlu.
V kombinaci s BLUMOTION se díky našim závěsům i dvířka zavírají měkce a tiše.

- CLIP top - systém závěsů s

mechanizmem   CLIP

- MODUL - osvědčený systém závěsů

Systémy výsuvů
Systémy výsuvů existují v kuchyni, v koupelně, v obývacím pokoji i v ložnici, stejně jako v kanceláři. Pro tyto různé prostory bytu nabízíme vhodná řešení – vedení pro dřevěné zásuvky a kompletní systémy výsuvů z kovu. Nezávisle na plném nebo lehkém naložení výsuvů, měkkém nebo rázném posouvání – díky BLUMOTION se výsuvy vždy zavírají měkce a tiše.

- TANDEMBOX - skryté vedení pro zásuvky a  čelní výsuvy z kovu
- TANDEM - skrytý systém vedení pro dřevěné zásuvky
- METABOX - úsporný systém BOX pro zásuvky a čelní výsuvy z kovu
- STANDARD - úsporný systém vedení pro dřevěné zásuvky